> SMT SHIPPING: więcej informacji o działalności armatora

O SMT SHIPPING

SMT SHIPPING jest firmą założoną w 1990 r., działającą nieprzerwanie na rynku żeglugowym i systematycznie powiększającą swoją flotę. Specjalizujemy się w transporcie morskim masowym (ładunki transportowane luzem). Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne dostosowane do potrzeb Klientów. Wyróżnia nas profesjonalizm i kreatywne podejście do poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Kwestią priorytetową jest dla nas bezpieczeństwo naszych statków i ich załóg. Nasze działania w tym zakresie zostały docenione m.in. przez United States Coast Guard oraz inne organy administracji morskiej na świecie. Przywiązujemy również dużą wagę do tego, by nasza działalność jak najmniej szkodziła środowisku naturalnemu.
Stawiamy na długofalowe relacje z Klientami, partnerami biznesowymi oraz dostawcami usług. Od lat staramy się też z sukcesami budować lojalność naszych pracowników.

Nasza doskonała znajomość globalnego rynku morskiego, w tym jego możliwości i ograniczeń, pozwala nam świadczyć usługi transportowe najwyższej jakości. Jeśli jest taka potrzeba, proponujemy naszym Klientom również niestandardowe rozwiązania. Inwestujemy też w innowacje, które pozwalają nam pracować jeszcze efektywniej i bezpieczniej.
W naszej pracy kierujemy się takimi wartościami jak uczciwość i rzetelność. Wszystkie nasze działania prowadzone są zgodnie z obowiązującym prawem. Otaczamy opieką naszych pracowników oraz ich rodziny.